BOZORGIGOLD

قوانین سایت بزرگی گلد

گروه بزرگی گلد همواره در تلاش است ، محصولی که به دست شما خریداران گرامی میرسد از نظر کیفیت و استاندارد  در بهترین سطح باشد .تمام محصولات قبل از ارسال بیمه میشوند و با پست جمهوری اسلامی و پست هوایی ارسال می شود و تیم بزرگی گلد از 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد.  با وجود این ممکن است خریداران محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.کلیه کالاها قبل از ارسال از لحاظ سلامت چک میشوند و این مورد برای مجموعه ما مهم است تا محصولی سالم خدمت شما ارسال گردد.محصولات خریداری  قبل از ارسال عکاسی شده و آرشیو عکس تا زمان تایید تحویل شما نگه داری خواهند شد.

  • شرایط تعویض کالا:

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. در این صورت باید حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش بزرگی گلد از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.در این حالت، تعویض کالا پس از تایید کارشناسان کنترل کیفت امکان پذیر خواهد بود.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن محصول خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به بزرگی گلد بازگردانده شود.